Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktywność na Forum
Witam wszystkich, Administratorów oraz pozostałych Użytkowników,
Jaka jest przyczyna że na forum nic się nie dzieje ?
Czy jest to spowodowane zmianą serwera i szaty graficznej, czy może Ja coś źle robię.
W poprzednim wcieleniu strony CC dziennie było parę wątków, powitań itp.spraw.

Pozdrawiam,
Odpowiedz
Też to widzę co wchodzę nic się nie dzieje .
Odpowiedz
Niestety to pierwsze. a problem głównie polega, według tego co zaobserwowałem i sam testowałem, z jakiegoś błędu, który nie pozwala się zalogować nowym użytkownikom i być może osobom, które nie pamiętają hasła i chcą sobie je odświeżyć. Coś nie trybi i każde nowo założone konto zostaje od razu banowane i usuwane. Zgłaszałem to fergowi i podał mi info, że gość który nam to prowadził dał dupy i już tego nie robi. Więc nie ma żadnego supportu, ferg tego nie ogarnie i na razie jest jak jest.
Peugeot 306 cabriolet ---> Opel Astra TwinTop
Odpowiedz
Szkoda po tylu latach kontaktów i użytkowników, mam nadzieję że uda się naprawić błąd lub powrócić do starej szaty.
Pozdrawiam,
Odpowiedz
to by musiał ferg w tym temacie podziałać, ewentualnie przekazać całość komuś kto by miał ochotę to prowadzić, ale i ogarniać sprawy serwerowe.
Odpowiedz
Mogę pomóc w tym temacie.
Odpowiedz
to pisz do ferga, myślę, że nie będzie problemu. Ja mogę pomóc w miarę możliwości.
Odpowiedz
No i super, miło że ktoś próbuje podjąć wyzwanie. Życzę Powodzenia.
Odpowiedz
Dzień dobry wieczór, bo nie wiadomo kiedy to pójdzie Smile

Rzeczywiście cisza na forum jest przygnębiająca.

Ale co podobno się odwlecze, to nie uciecze ...
Happywide Włosy na głowie potargał wiatr Happywide
Odpowiedz
Forum umarło śmiercią naturalną po zmanie serwera, która miała trwać jedną noc a trwała "nieco" dłużej. 
Ostatni zarejestrowany użytkownik: rok temu. Brak szaty graficznej, zdjęć, nawet emotikonów - wg mnie skutecznie powoduje jego pomjanie.
Osobiście loguję sie co parę dni aby sprawdzić czy jest coś nowego ale niestety cały czas cisza.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości