Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla niezdecydowanych co do zakupu windschotta
Trafiłem na youtube na film obrazujący różnicę między jazdą z windschottem i bez. Może komuś rozwieje wątpliwości w kwestii zakupu takiego sprzętu Smile

https://www.youtube.com/watch?v=4biV_sOoNvI

i choć trochę oszukują ponieważ początkowo dziewczyna jedzie z opuszczonymi szybami a po zainstalowaniu windschotta z podniesionymi to i tak warto to obejrzeć Smile
Odpowiedz
U mnie w byłej 306 z szybami opuszczonymi bez winda wiało mniej niż z szybami w gorze Smile
nie oszukują Smile przy końcówce filmu masz szyby w gorze i gość na siedzeniu pasażera skład wind i podnosi i różnice widać Smile

BTW wind musi być Smile
Odpowiedz
Tak Rafi wiem, obejrzałem ten 3-minutowy film cały Wink i konfiguracji szyby w dół - wind w górę nie pokazali, możliwe, że przypadkowo. W moim A4 podniesione szyby bardzo pomagają, jest dużo spokojniej niż z opuszczonymi (bez windschotta). A osobiście uważam, że winterstopera trzeba mieć.
Odpowiedz
a że w tym sensie, ale to nie ma sensu wind w gorze i szyby w dole Tounge
Odpowiedz
Załóż winda a wtedy docenisz jego walory i będziesz mógł oceniać czy warto Sly
Odpowiedz
Żeby założyć trzeba go mieć Wink dlatego temat dot. osób, które zastanawiają się nad wydaniem np. 450 zł na winda od Pietrygi Smile
Odpowiedz
Zastanawiasz się nad wydaniem 450 zł:confused: czy skutecznością winda :smoke: nad drugą kwestią nie ma co się zastanawiać.
Odpowiedz
Ja mam windschotta więc już się nie zastanawiam. Myślę, że ten film pomoże niezdecydowanym podjąć decyzję.
Odpowiedz
nie ma co, jeżeli ktoś nie ma winda, niech żałuje i jak najszybciej kupuje Smile
Odpowiedz
Mam i nie używam. Wind przydaje sie w trasie w chłodniejsze dni. W mieście latem to nieporozumienie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Części zamienne, oleje, filtry - najniższe ceny - PW

http://forum.cabrio-club.pl/watek-Sklep-...9Bci-oleje
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości