Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaż auta, jak zwiększyć zainteresowanie ofertą.
Koledzy temat dla mnie bardzo aktualny ponieważ próbuję od miesiąca sprzedać auto. Samochód jest dobry, cena kusząca, a nie ma chętnych. Czym można zainteresować potencjalnego kupca? może teksty "pilnie" "tanio" "okazja" wbrew moim przekonaniom działają i powinienem w ten sposób opisać aukcję?
Odpowiedz
teraz jest słaby okres na sprzedaż auta, poczekaj do wiosny z wystawieniem albo cierpliwie czekaj z tym co masz aktualnie. Teraz natrafisz raczej na ludzi którzy szukają konkretnie auta, bo albo sprzedali albo się napalili albo chcą jeszcze do wiosny przy nim pogrzebać. Tym bardziej, że to cabrio, a nie kombi z 1,9tdi i znaczkiem passat.
Odpowiedz
Jak napiszesz "pilnie" to podejrzewam, że rozdzwonią się telefony z ofertami typu : "Panie biorę dziś za połowę ceny" .
Odpowiedz
Rafi87 zaskoczę Cię, sprzedaję auto grupy vw w kombi, do tego 2.0 TDI Happywide kabrio zostaje ze mną na kilka najbliższych lat Smile kroliko właśnie tego się obawiam, już dostaję smsy od handlarzy z propozycjami rzędu 60% ceny z aukcji. Zastanawiam się czy ten brak zainteresowania nie jest spowodowany możliwością zakupu nowego auta do 35000 zł. Np. taka toyota aygo, małe to ale jednak nowe.
Odpowiedz
Jeżeli to cabrio to faktycznie jeszcze masz czas no oczywiście musi znaleźć się fascynat, umyj dokładnie samochód nabłyszczaczem pokryj lakier, zrób ładne zdjęcia np. w plenerze i będzie GITOk
Odpowiedz
z grupy vw ? skodzianka ?
Odpowiedz
tak jest Smile
Odpowiedz
skodzianka to nie passat Happywide a tak na poważnie, poczekaj, wystawiaj ogłoszenia i na pewno się sprzeda Smile
Odpowiedz
Udało się, w weekend się sprzedała. Wystarczy wpisać kwotę netto i zaznaczyć na otomoto, że to właśnie netto a dużo więcej osób odwiedza aukcję (zapewne z poziomu listy ogłoszeń myślą, że to brutto), wystawiałem na Skodę fakturę więc podanie ceny w netto uważam za uzasadnione Happywide Wiem jak to irytuje przeglądających ale zadziałało.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości