Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Megane II] Serwis dachu w okolicach Łodzi
Witam Wink
Czy zna ktoś serwis w okolicach Łodzi, który zajmuje się regulacją dachu w Megane 2? Ostatnio zauważyłem, że dach strasznie skrzypi na nierównościach a także klapa bagażnika obciera w jednym miejscu przy zamykaniu bagażnika
Odpowiedz
jak skrzypi, to moze wprowadz smar w te miejsca strzykawka..., to na pewno dach skrzypi ? Kolo Lodzi chyba raczej nie ma, nic nie slyszalem. Moze zawieszenie juz nie tlumi nierownosci ?
był: 306 cabrio 1.8 16v
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1996, po swapie - zabawka
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1994, bo fajny Happywide

następne...e36/mx-5/crx del sol ??
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź
Wydaje mi się, że znalazłem przyczynę tych odgłosów a mianowicie tylna półka. Kiedy po otwarciu bagażnika pod tą blaszkę na środku, która podtrzymuje półkę wsadziłem kawałek gąbki problem ustąpił. Teraz pytanie tylko czy ta gąbka nie będzie przeszkadzała przy otwieraniu dachu
Odpowiedz
to pytanie do uzytkownikow Megane II CC Smile
był: 306 cabrio 1.8 16v
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1996, po swapie - zabawka
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1994, bo fajny Happywide

następne...e36/mx-5/crx del sol ??
Odpowiedz
Jakby co to zapraszam do Wrocławia, choć z tego co widzę, nie masz jakiś większych problemów z dachem, jedynie kosmetyka Wink
Naprawa dachów cabrio
<a class="postlink" href="http://www.cabrio-serwis.blogspot.com/">Cabrio Serwis Wrocław
Odpowiedz
Mi też troszke trzeszczy dach jak jest zamknięty. Czytalem gdzieś ze wina lezy po stronie spinek od plastików - u mnie dźwięk faktycznie jakby to halasowaly plastiki. Z checia pozbyl bym sie tego bo na wiekszych dziuravh czuje sie jakbym jechał jakimś rzęchem dwudziestokilkoletnim...:/
@skoh85
Myślisz że da rade coś z tym zrobic?Smile to moze ktoregos pielnego dnia wybiore sie do wroclawia.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości