Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cabrio Poland
taka sytuacja, zamieściłem dzisiaj w imieniu Cabrio Clubu na fejsbókowym fanpejdżu Cabrio Poland informację o planowanym zlocie CC ... niestety informacja została usunięta, mimo, że informacja o zlocie organizowanym przez Cabrio Poland w Gnieznie w sierpniu 2016 roku była zamieszczona na naszym CC forum, a CC zasponsorował 150 zawieszek zapachowych....

pytanie - dlaczego informacja o zlocie CC została usunięta?

poniżej dowód czyli screen ze strony fejsbówkowej Cabrio Poland - z widoczną jeszcze informacją o organizowanym przez CC zlocie....

[Obrazek: 1e3168ee03bbcdbcmed.jpg]

o co kaman?

t.
O to że oba terminy zlotów będą sie pokrywały. Dodatkowo w dziwny sposób są podobne....
Mój: Mercedes SLK R170,  Żonowóz: Chevrolet Captiva

https://www.facebook.com/DIUK1

Wiatr we włosach, w oczach łzy a na budziku dychy trzy Smile
Jakie pokrywanie terminow? Nie widzialem na stronie Cabrio Poland zadnej informacji o terminach ich imprez w 2017 roku...stad taki a nie inny termin zlotu CC

Poza tym jezeli cabrio poland zdecyduje sie na zorganizowanie imprezy w tym samym terminie to co z tego ...oni robia zupelnie inna impreze ... i w Gnieznie - tak bylo w tym roku gdzie za calodzienny wjazd na stadion placiles duze pieniadze...zlot CC ma inna formułę Smile

T.
Placilem za cos innego ale to nie istotne. Twoj zlot też do najtańszych nie należy

hmmm to moze policzmy co Twoja teza "Twoj zlot też do najtańszych nie należy" jest warta....

1. wpisowe na zlot CC 35,00 PLN brutto

2. wpisowe na zlot CP 199,00 PLN brutto lub 249,00 PLN brutto 299,00 PLN brutto i dla klubu Mazdy za free i oferta last minute 99,00 Wink plus oferta dla CC 99,00 PLN brutto [ze 199 na 99 Biggrin - to był fajny gest ze strony CP]

z tym, ze pakiet last minute nie obejmowal na zlocie CP tego co ponizej wymieniam:

- brak koszulki dla kierowcy [CP dawal jedna koszulke na samochod]
- brak gadzetów od sponsorow
- brak dyplomu uczestnictwa w rajdzie
- brak pamiatkowego pucharu ze zlotu
- brak dyplomu potwierdzajacego udzial w biciu rekordu G.
- brak poczęstunku
- brak pakietu foto z rajdu

by miec to co powyzej 3ba bylo zaplacic 199, 249, 299 lub chwycic okazje dla CC za 99,00 pakiet - last minute dla pozostalych za 99,00 PLN brutto obejmowal:

- udzial w imprezie
- udzial w rajdzie
- udzial w biciu rekordu

i to wszystko było za 99,00

u nas, na zlocie CC2017 za 35,00 PLN brutto masz:

a. pamiątkowy puchar
b. okolicznościowe nalepki
c. udział w rajdzie krajoznawczym
d. okolicznościowe koszulki [ 2 szt. kierowca i pilot]
e. pamiątkowy film ze zlotu
f. upominki od sponsorów
g. okolicznościowy kubek

więc nie rozumiem aluzji, że uczestnictwo w zlocie CC2017 nie należy do tanich :smoke:

35 PLN brutto vs 199/249/299 - jeżeli umiesz liczyć to widzisz, że zlot CP w Gnieźnie był kilkukrotnie droższy!

dziękuję

t.
Diuk, powiedz w czym problem? Smile
Pojedziesz gdzie chcesz, zrobisz co i z kim chcesz. Nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji, skąd teksty typu że zlot Tomka do najtańszych nie należy?

Nie czepiam się, ale pokaż kto w tym standardzie zrobił zlot taniej.
Nie pytam po złości, ale ciekawości abym wiedział na przyszłość że tańsze opcje po prostu istnieją. Smile

Po prostu więcej luzu, jeżeli CP robi coś w tym samym terminie co zaplanował Tomek to ja nie widzę problemu. Każda z imprez ma swój target, CC nie robi imprezy medialnej, lecz małe kameralne spotkanie. Chwała Tomkowi że chce coś zrobić, ja na to czasu nie mam. Fajnie ze ktoś coś robi.

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Ale pewnie ze tak, ja też uważam że dobrze robi. Każdy ma do tego prawo i nie ma tu dyskusji. Ja tylko chce pokazac pewne zachowanie jakie miało miejsce podczas organizacji poprzedniego zlotu w Gnieźnie (tegorocznego) i przypierdzielanie się totalnie do wszystkiego. Co w moim odczuciu było bardzo nie na miejscu. Kolejny raz napiszę że popieram Twoją inicjatywę Tomek

dzięki za poparcie Smile

pozdr.,

t.
"przyjaciele" z Gniezna zablokowali mi mozliwosc dodawania komentarzy na ich fanpejdzu na fejsbóku 2smile ... idę po elektryczna maszynkę do golenia i będę ciął żyły ....

pozdr.,

t.
Słabe, ale co zrobić. Nie przejmuj się tym. Grunt to patrzeć na pozytywy Smile
Pokój dobrym ludziom Smile

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości