Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwyżki OC - 2016
Też mnie to ciekawi jak oni to liczyli. Megane u mnie ma taką samą składkę co w zeszłym roku a pug o 50 zł wyższa a u was takie różnice
Mój: Mercedes SLK R170,  Żonowóz: Chevrolet Captiva

https://www.facebook.com/DIUK1

Wiatr we włosach, w oczach łzy a na budziku dychy trzy Smile
Odpowiedz
A jak z pojemnościami silników?
Norbert
Odpowiedz
JG33 masz napisane jakie są pojemnosci silników
Odpowiedz
Ogólnie w tym roku poszło około 100% w górę. Z tego co wiem będą kolejne podwyżki w 2017...

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Faktycznie nie spojrzałem wyżej.ShyShyShy
Norbert
Odpowiedz
Ferguss podwyżki podwyżkami lecz mi bardziej się rozbija dlaczego za cabrio jest taka podwyżka a za znacznie mocniejsze bmw wedlug mnie symboliczna
Odpowiedz
Mnie to nie dziwi, pamiętaj że często po stronie firm siedzą idioci. Ja kiedyś chciałem ubezpieczyć SLK, Pani mi powiedziała że nie ubezpieczy mi cabrio, tzn. ubezpieczy ale muszę jeździć z zamkniętym dachem. To była chyba Warta 2smile

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
U mnie też poszło w górę.

http://tvn24bis.pl/moto,99/przyczyny-i-s...87391.html
Happywide Włosy na głowie potargał wiatr Happywide
Odpowiedz
Podwyżki OC to wuj przy tym jaka akcyza będzie jak ktoś będzie chciał do Polski sprowadzić coś starszego z silnikiem powyżej 4000cm3

Poprzednie bezdachowce:
Odpowiedz
Czesc, czy macie jakies doswiadczenie z sytuacja, kiedy z braku waszego czasu, przeoczyliscie kupic nowe OC i przez np. kilka dni nie macie ciaglosci ? Czy jest sie czego obawiac jakiejs kary ? Poniewaz czytam, ze mamy w Polsce ogolnokrajowy system, ktory moze wylapac brak ciaglosci OC i moze byc wtedy naliczona kara nawet, jezeli auto nie jezdzi tylko stoi w garazu. Akurat to auto w tym okresie nie jezdzi tylko stoi w garazu, ale chyba bede mial pare dni brak OC (zwyczajnie zapomnialem) :/ Nie przejmowac sie tym ?

PS. Aha dodam, ze nie moge miec automatycznie przedluzonej umowy, gdyz jest to auto dosc niedawno kupione i wiem, ze poprzedni wlasciciel zlozyl wniosek o zamkniecie swojego OC, bo sam mnie sie pytal o numer swojej polisy.
był: 306 cabrio 1.8 16v
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1996, po swapie - zabawka
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1994, bo fajny Happywide

następne...e36/mx-5/crx del sol ??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości