Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Eos] vw eos problem z dachem. Pomocy
Witam.
Od Nie dawna posiadam VW EOS z 2009r. Ostatnio po kupnie chciałem nasmarować i zabezpieczyć uszczelki w dachu. Postanowiłem nie rozłożyć go do końca żeby nasmarować uszczelki . Po około 10 min chciałem złożyć dach to zaczął składać sie nie w takiej kolejności jak powinien. Klapa która składa się jako ostatnia złożyła się szybciej po czym tylna szyba nie zdążyła się zamknąć i dach zablokował się w tej pozycji i wyskakuje komunikat " System faul Conv. top! Workshop" Nie bardzo chcę jechać do serwisu bo wiem jak potrafią oni zdzierać kase.
Proszę o pomoc lub może ktoś zna kogoś kto takie rzeczy naprawia. Pozdrawiam
Odpowiedz
Sproboj zlozyc go recznie (instrukcja jak to zrobic jest pewnie gdzies na necie) i wtedy zobacz co sie stanie.
Odpowiedz
No właśnie problem jest taki ze nie mogę znalezdz żadnej instrukcji. Nie wiem czy wogle jest opcja złożenia go ręcznie. Czy trzeba mieć jakiś specjalny program do tego.
Odpowiedz
Musi być opcja awaryjnego złożenia dachu.

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
spróbuje coś znależdż ale ciężko jest Frown Jakby ktoś coś wiedział to będę wdzięczny za każde info.
Odpowiedz
Witam czy Twój problem dachem został rozwiazany. Mam podobny problem nie wiem co teraz !!!!
Odpowiedz
(07-06-2016, 06:41 PM)Zombibjj napisał(a): nie wiem co teraz !!!!
Przywitać się w odpowiednim do tego dziale tak jak nakazuje kultura i regulamin?

Jak wchodzisz do mechanika to mówisz "dzień dobry" czy od razu pytasz jak masz coś sobie naprawić?

:smoke:

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Zawsze możesz jechać do serwisu volkswagena, ale wcześniej zadzwon i zapytaj ile będzie to kosztowac Happywide zebys się nie wjebal na mine. Dam CI jedna mala rade. Jeżeli chcesz konserwować dach, to rozkładasz go do pozycji konserwacyjnej i zabezpieczasz specjalnymi stojakami żeby się nie skladal bo on po ok 10-15 min zaczyna się samoczynnie opuszczać, smarujesz suwnice olejem i jest OK.
Odpowiedz
Gdyby ktoś potrzebował ogarnąć dach w EOSie to służę pomocą. Jest dość skomplikowany, ale nie tak bardzo jak może się wydawać Smile
Naprawa dachów cabrio
<a class="postlink" href="http://www.cabrio-serwis.blogspot.com/">Cabrio Serwis Wrocław
Odpowiedz
Tylko Eosem sie zajmujesz, czy innym markom rowniez mozesz pomoc ? Wink
był: 306 cabrio 1.8 16v
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1996, po swapie - zabawka
jest: 306 cabrio 2.0 s16 1994, bo fajny Happywide

następne...e36/mx-5/crx del sol ??
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości