Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[A4] smarttop na zamówienie :)
Hej! Znalazłem magika który buduje moduły do całej grupy VAG które na przykład pozwalają, otwierać, zamykać dach i lusterka z piota, a jeśli masz czujniki deszczu to dodatkowo podczas opadów auto samo zamyka szyby i dach, więc nie musisz się martwić że będać w pracy/domu auto zatonie Smile Cena modułu to kwota ok 250zł- wydaje mi się że warto zainwestować. Mam i sobie chwalę Smile
Odpowiedz
super sprawa, pewnie mając caba z grupy VAG byłbym chętny Smile
Odpowiedz
A do mitsubishi da rady taki bajer dorobic ?
Odpowiedz
Jeśli masz w pelni elektryczny dach, to bez problemu. Powiedz mi czy możesz z zamka drzwi, otworzyć i zamknąc dach
Odpowiedz
(09-08-2015, 07:14 AM)inspirations1 napisał(a): Hej! Znalazłem magika który buduje moduły do całej grupy VAG które na przykład pozwalają, otwierać, zamykać dach i lusterka z piota, a jeśli masz czujniki deszczu to dodatkowo podczas opadów auto samo zamyka szyby i dach, więc nie musisz się martwić że będać w pracy/domu auto zatonie Smile Cena modułu to kwota ok 250zł- wydaje mi się że warto zainwestować. Mam i sobie chwalę Smile

Trochę odkopię.
Masz może zdjęcie jak to wyglada i jak to sie podłącza ? I czy może masz dojście do tego gościa?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości