Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karty Biznes Tank ORLEN
Ferguss - przelew dotarł?
SLK R170 230K automat
Tak dotarł, dziś przejrzę cała listę i wysyłam zamówienie na karty. Smile

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Ferguss, nie mam żadnego potwierdzenia czy mój przelew dotarł? W tytule przelewu były numery rejestracyjne, jednak bez włoskich, bo w sumie we wrześniu i tak z powrotem polskie trafiają, a lada dzień (no, może tydzień) wybywam do IT, to i tak w tym czasie nie będę Megi tankował Tounge
[Obrazek: 1h70.JPG]

Był Scenic II 1.6 16V '03 + Astra F 1.4 8V '97
Jest Scenic III 1.5 dci '11 + Megane II CC 2.0 16V '07 + Mazda CX5 2.0T '13 + Mercedes-Benz E200 W124 2.0 '90
[Obrazek: auta.png]

[Obrazek: 111211762858beaa51aafea.jpg]
Oczywiście że dotarł Smile

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Jackass, nadal nie mam PW z danymi do wysyłki i blachami Smile

Poprzednie bezdachowce:
Jak tam odn. wysyłek kart?
Karty są zamówione, przesyłka będzie szła bezpośrednio od Przema z forum Scenic'a. Podejrzewam że na dniach karty dojdą Smile

Poprzednie bezdachowce:
Ok'ej, dzięki za info Smile
Moje dziś dotarły Happywide

Poprzednie bezdachowce:
moje też dziś dotarły. Smile
SLK R170 230K automat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości