Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Eos] nie działa dach
Witam,
Jestem nowym właścicielem Eos-a. Mam problem bo czasami działa a czasami nie pokrywa bagażnika a za tym idzie dach i szyberdach. Wszystko zblokowane. Może ktoś spotkał się z podobną przypadłością?
Odpowiedz
Jedyne co obiło mi się o uszy w przypadku tego pojazdu, że dach pracuje poprawnie gdy pojazd stoi prosto i na równym podłożu...
Norbert
Odpowiedz
Niestety to nie to na pewno. Bagażnik mi się nie otwiera. Nie działa mi dociąganie bagażnika.
Odpowiedz
Jeśli bezpieczniki wszystkie dobre to chyba bez rozkręcania się nie obejdzie.
Ale łopatologicznie mimo że o dachach elektrycznych jak i eosach mam pojęcie żadne to:

Skoro dociąganie bagażnika nie działa i szyber też to pewnie sterownik ma sygnał że dach nie jest poprawnie zamknięty przez to blokuje wszystko inne aby nie uszkodzić czegoś.
Wiec jeśli dach wygląda na poprawnie zamknięty to wypadałoby znaleźć po czym sterownik wie że dach jest otw czy zamknięty i to sprawdzić.
Biorąc pod uwage niemieckie wykonanie to coś się pewnie ułamało.
Odpowiedz
A pod kompa podłączałeś aby zobaczyć czy są jakieś błędy?

(wysłane z Tapatalk)

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Błędów żadnych nie wyświetla na desce. Nie podłączałem jeszcze pod komputer.
Ułamało? :/ nie brzmi obiecująco. To się stało po odłączeniu akumulatora.
Odpowiedz
Możliwe że po odłączeniu aku i ponownym podłączeniu coś pierdyknęło.
Może jakiś moduł? W C-klasie jak odłączysz aku bez podłączenia zapasowego, to przy podłączaniu nowego w 99% przypadków pali się moduł komfortu.

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
...albo potrzebna jest adaptacja
czytałem gdzieś na forum VW że koleś miał identyczną sytuację, tyle tyko że już nie pochwalił się jak ten problem rozwiązał
Odpowiedz
(02-25-2015, 10:44 AM)grucha napisał(a): już nie pochwalił się jak ten problem rozwiązał
Jakiż to standard... Frown

Poprzednie bezdachowce:
Odpowiedz
Teraz mam urwanie jaj.ec więc nie dam rady popatrzeć ale może w następny weekend coś porobię.
Nie było by kolorowo jeśli to moduł komfortu chociaż nie działa szyberdach, bagażnik i spuszczenie jednym przyciskiem wszystkich szyb.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości