Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Eos] Regulacja dachu czy cos wiecej?
MalyBEL: Mam w W-wie specjalistę od regulacji takich rzeczy.
Ostatnio mój EOS u niego był. Wink

[Obrazek: img1211ks.th.jpg]
Odpowiedz
No to dobrze wiedziec,jak bede w wakacje w Polsce to dasz namiar i zrobie sobie full kontrole dachu Wink
Odpowiedz
(04-14-2013, 10:14 AM)MalyBEL napisał(a): No to dobrze wiedziec,jak bede w wakacje w Polsce to dasz namiar i zrobie sobie full kontrole dachu Wink

Nie ma problemu. Smile

U mnie wszystko wyszło idealnie. Cool
Odpowiedz
Siemanko, mogę poprosić o dane do gościa regulujacego dach w eosie najlepiej kolo Krakowa/Tarnowa

Pozdrawiam
Odpowiedz
(12-26-2014, 12:13 PM)Piotrek1222 napisał(a): Siemanko, mogę poprosić o dane do gościa regulujacego dach w eosie najlepiej kolo Krakowa/Tarnowa

Pozdrawiam

Posłałem namiar na Łukasza (Warszawa).
Odpowiedz
Witam. Potrzebuję baniar na fachowca od dachu w Eosie. Proszę o przesłanie nr tel lub adresu. Pozdrawiam
Odpowiedz
Tak

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Dział powitań jest gdzie indziej Wink
Odpowiedz
(05-10-2016, 10:09 PM)Ferguss napisał(a): Tak

Biggrin
Odpowiedz
Jak nauczyć & zaprogramować szyberdach w EOSie i pewnie w innych VW jak passat, golf, jetta itp.

Miałem problem z szyberdachem w vw eos po tym, jak mi sie w silniczku połamały ząbki i je wymieniłem. Silniczek od passata pasował tylko moduł wziąłem swój stary. Moduł wymienić to dziecinnie prosta sprawa.

Dach zamykał mi się do połowy i wracał do pozycji otwartej. szukałem w internecie rozwiązań, już chciałem kupować obd2 z oprogramowaniem VCDS, szukałem mechanika i znalazłem proste rozwiązanie.
Szyberdach trzeba na nowo zaprogramować, nauczyć poprzez pociągnięcie przycisku zamykania i przytrzymania go dłużej niż 10 sekund. Wtedy dach sie >ruszy<. Zwolnić przycisk i poczekać chwilę, około 1-2 sekund i znowu przytrzymać ale dłużej. Dach się wtedy całkiem otworzy i zamknie. Przycisk trzymamy tak długo aż wszystko się wyłączy, dach zamknie i nic nie piśnie. Szyberdach macie na nowo zaprogramowany. Trzeba jeszcze na koniec otworzyć całkiem szyberdach i zamknąć. Wszystko pięknie działa.

Awaryjne zamykanie szyberdachu.
Gdy dach się otwiera podczas zamykania, należy w ciągu 2 sekund na nowo uzyć przycisku zamykania jak sie otworzy szyberdach i przytrzymać do całkowitego zamknięcia.

Pozdrawiam

Mirek ze Szczecina
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości