Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[B4] problem po wymianie wachaczy
Tak jak w temacie,wymienilem dwa dolne wachacze,koncowka drazka i zaczelo cos walic w zawieszeniu :kwas: Przy gwaltowny hamowaniu na kocu,przy gwaltownym ruszenie(bez pisku),mocne walniecie,zbieznosc zrobiona,co moze byc???mechanik stwierdzil ze usztywnilem wachacze i jakies sanki moga walic :shock: Jak to ustrojswo jest zbudowane i co moze tak walic???
Odpowiedz
Sprawdż wszystkie połączenia śrubowe,porównaj średnicę sworzni może założyłeś mniejsze,zdarza się że śruby sworzni się wyrabiają i robi się luz.Może któraś ze śrub wachacza jest lużna.Sanki też mają sinerblocki może któryś jest rozwulkanizowany?Najlepiej wjechać na kanał i obserwować wszystkie te elementy a druga osoba niech rusza przód tył i patrzeć gdzie się coś przemieszcza Wink
Odpowiedz
mechanik dokrecal wszystko i sruby napweno so okej,jutro moze do innego na kanal
Odpowiedz
na pewno to mi kiedyś mechanik nie dokręcił wahacza Wink Lepiej sprawdzić Smile
Odpowiedz
mam dokrecone,koledzy takie glupie pytanie Tounge Wymienialem koncowke drazka,ile ich jest?jedna czy dwie??
Odpowiedz
Dwie .jedna z lewej a druga z prawej strony. Wink
Odpowiedz
no to ladnie,jak puszcze kiere to delikatnie kiere ciagnie do lewej i auto skreca(delikatnie),moze jak mechanik wymienil jedna to dlatego tak wali nieraz. :/
Odpowiedz
Jak teraz cię ściąga to zmieniła się zbiężność Cool .Wymień drugą końcówkę i ustaw geometrię i bedzie git Tounge
Odpowiedz
okej,zawieszenie jesy ok,fele pokrzywione sa do wymiany :cry:
Odpowiedz
gino9 napisał(a):e pokrzywione sa do wymiany
Może je dać do prostowania?

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości