Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga na CARMANIA - oszustwo
Ciekawe czy zaplaci Frown

Sprawa to jedno a niemoznosc zciagniecia kasiory to drugie. Do pudla to chyba biora tylko alimenciarzy.
Cabrio Club - Filia Londyn
Jaruś napisał(a):Do pudla to chyba biora tylko alimenciarzy.

jeszcze czego, on sobie pojdzie do pudla a ja za dupka bede placil? do kamieniolomu z nim niech zapier Censored
Części zamienne, oleje, filtry - najniższe ceny - PW

http://forum.cabrio-club.pl/watek-Sklep-...9Bci-oleje
No to by bylo optymalne Biggrin
Cabrio Club - Filia Londyn
Jaruś napisał(a):Ciekawe czy zaplaci Frown
Jak nic nie zrobisz to kasy nie masz na 100% a tak to kto wie... taki zjeb nie pójdzie już po kredyt, nie podejmie legalnej pracy. To tylko kwestia czasu, lepiej zrobić cokolwiek niż nic i beczeć ile to się straciło.

Poza tym wobec Pana Kubusia prowadzone są inne działania "promocyjne" 2smile

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
ta ta ta, ja ostatnio zgłaszałem sprawę na policję i miałem konfrontację z tym jołopem i miał skończyć i nie skończył, sprawę umorzono a moje 1200zł jest dalej w jego rękach! wiem jedno, już jej nie odzyskam...
Dodaj oszusta Happywide
[Obrazek: startyourengine.gif]
rafstrong napisał(a):ta ta ta, ja ostatnio zgłaszałem sprawę na policję i miałem konfrontację z tym jołopem i miał skończyć i nie skończył, sprawę umorzono a moje 1200zł jest dalej w jego rękach! wiem jedno, już jej nie odzyskam...

jaki powod umorzenia?

pozostaje Tobie nadal droga cywilna
już go dodałem do oszustów, co się będę pieprzyć, a droga cywilna to więcej kasy i nerwów stracę niż to 1200zł :-?
Nie masz racji

Skladasz pozew potem Sad Ciebie wzywa i wplacasz 8% od sumy ktorej chcesz dochodzic - tak w skrocie Smile

Pozdr

T.
Aby nie ciągnąć tematu każdy wie co robić, @ do mnie ma. Tak więc zamykam.

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości