Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga na CARMANIA - oszustwo
iwan napisał(a):ręczy iż zostanie on wysłany dzisiaj
nie zostanie bo ruda zabrala juz mu dawce organow Smile
temat Kuriera jest przez Oszusta i Zlodzieja dobrze opanowany

sadze ze Twoj wzmacniacz jest wirtualny - z ciekawosci jaki to wzmacniacz -moze Rainbow ?

pozdr.,

t.
niezły koleś.

Ja już przez paru takich ludzi jestem uprzedzony i nawet jak coś kupuje
może to być nawet allegro to nigdy ale przenigdy nie wysyłam kasy pierwszy
tylko zawsze za pobraniem.

Jest sprzęt - jest kasa.
Pako napisał(a):nigdy ale przenigdy nie wysyłam kasy pierwszy
tylko zawsze za pobraniem.

Jest sprzęt - jest kasa.

święte słowa ale jak widać wielu jeszcze ryzykuje Wink
niewiele brakowalo i ja bym sie dal naciagnac na dzialania crm
[Obrazek: eCVFryH.jpg]
Tomasz Piątek napisał(a):temat Kuriera jest przez Oszusta i Zlodzieja dobrze opanowany

sadze ze Twoj wzmacniacz jest wirtualny - z ciekawosci jaki to wzmacniacz -moze Rainbow ?

pozdr.,

t.
Rodek Smile
Na szczęście nie jest to jakaś ogromna kasa. Nie mniej jednak dla zasady podobnie jak Ferguss pójdę na policje. Smile A co... Smile

Do siebie mogę mieć tylko pretensje, że uwierzyłem na słowo nie sprawdzając opinii na necie. Kasę przelałem znacznie wcześniej niż się wątek ukazał Frown Mądry Polak po szkodzie Wink
Black Lady from Cracow !
czytam i nie wierzę ... :shock:

ale q...a szczęście ... kiedyś Milka pytała o zakup euro na wyjazd na narty ... i CRM zaproponował swoją pomoc ... ufff bo jak byśmy mu przelali 3000 zł i nic by z tego nie wyszło to wole nie myśleć co by się stało ... Evil
K***a, wszędzie to samo, ale że w naszych szeregach, również się oszust zagnieździł to przekracza wszelkie pojęcie...
iwan napisał(a):
Tomasz Piątek napisał(a):temat Kuriera jest przez Oszusta i Zlodzieja dobrze opanowany

pozdr.,

t.
Rodek Smile
Na szczęście nie jest to jakaś ogromna kasa. Nie mniej jednak dla zasady podobnie jak Ferguss pójdę na policje. Smile A co... Smile

Do siebie mogę mieć tylko pretensje, że uwierzyłem na słowo nie sprawdzając opinii na necie. Kasę przelałem znacznie wcześniej niż się wątek ukazał Frown Mądry Polak po szkodzie Wink
I bardzo dobrze, w Polsce nie siedzi się za długi więc teoretycznie nikt mu nic nie zrobi, ale jeśli ludzie zaczną reagować da się to podciągnąć pod wyłudzanie, a od tego ciężko będzie mu uciec.
Niestety taki mamy wymiar sprawiedliwości, sam walczę z ludźmi którzy wszystkie przekręty robią jawnie i podpisują się swoim nazwiskiem, wielu z nich działa tak od ponad 15lat i nic...
Takie prawo...
szok
Rafi87 napisał(a):z niecierpliwoscia czekam na to co ryza napisze w tym temacie :\ przespalem sie z tym tematem i dalej nie moge w to uqierzyc

Działam zgodnie z zaleceniami mojego adwokata, do dnia 17.12.2010 roku nie zajmę żadnego stanowiska.

Justyna R.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości