Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga na CARMANIA - oszustwo
nie kumam tego co pisal tomek, czyli mamy rozumiec ze dostales glosniki od osy ? i ryza nic o tym nie wiedziala ? to jest jak jakis zly sen ...
Peugeot 306 cabriolet ---> Opel Astra TwinTop
Rafi87 napisał(a):mamy rozumiec ze dostales glosniki od osy ? i ryza nic o tym nie wiedziala ? to jest jak jakis zly sen ...

to już przekracza wszelkie normy :shock:
i tomek tez nic o tym nie wiedzial ze sa od osy 2smile
mnie to sie w glowie nie miesci.....nie znam calej sprawy ale to co tutaj na forum zostalo napisane to powiem jedno.....jest to wielkie sku***synstwo....dla mnie czlowiek skonczony jest, niech sie odpowiednie wladze za niego wezma
no czytalem po krotce komentarze z innych for.....
Rafi87 napisał(a):nie kumam tego co pisal tomek, czyli mamy rozumiec ze dostales glosniki od osy ? i ryza nic o tym nie wiedziala ? to jest jak jakis zly sen ...

dokladnie TAK.... na szczescie wzmacniacz i glosniki na tyl kupilem winnym miejscu ... sprawa glosnikow z OSY z Justyna jest juz zalatwiona...

imho .... wyjatkowy s..... z Jakuba F, .... a CARMANIA to jedno zwykle zlodziejstwo i oszustwo...

przykre ze takiego smiecia mielismy w naszych szeregach...

t.
[Obrazek: zdjcie0433rh.jpg]

[Obrazek: zdjcie0401jl.jpg]

To chyba jego sztandarowe dzieło, klient ma nawet swój towar Happywide
z niecierpliwoscia czekam na to co ryza napisze w tym temacie :\ przespalem sie z tym tematem i dalej nie moge w to uqierzyc
Ja dałem kubie czas na wysłanie mojego wzmacniacza do środy. Wczoraj mi nawet jeszcze odpisał, że ręczy iż zostanie on wysłany dzisiaj. Podobno wczoraj nie dojechał do kuriera i nie zdążył nadać paczki. Jak do środy wzmacniacz nie zostanie wysłany to zrobię tak jak Fergus tj. zrzut rozmów z kubą + potwierdzenie wykonania przelewu.
Black Lady from Cracow !
pantomas napisał(a):No to czyta:
<a class="postlink" href="http://www.tuningforum.pl...898bc&start=54">http://www.tuningforum.pl...898bc&start=54</a>, wypowiedź dB Drag Racing:
"Od siebie dodam, że nie ma sensu tracić czasu na próby odzyskiwania swojego mienia bo my próbowaliśmy i nawet firma windykacyjna nic tu nie była w stanie zrobić (to wyższa szkoła jazdy) Gościu teoretycznie nic nie ma i nic nie da się od niego zabrać w literze prawa"

Już sporo osób się nabrało wierząc w posty napisane na forum. Nie dajcie się zwieść ponownie! Ja obstawiam, że to carmania napisał tego posta, żeby dać wszystkim pstryczek w nos po raz kolejny...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości