Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Woskowanie] Meguiar's NXT Generation Tech Wax 2.0
Ostatnio przetestowałem ten środek:

[Obrazek: 129_1.jpg]

Zaciekawiły mnie opinie które stwierdzały że ten preparat jest daleko za murzynami w porównaniu do kultowego Gold Class Liquid Car Wax.

Powiem Wam że robi robotę, nakładanie dzięki zamieszczonemu aplikatorowi jest przyjemne i szybkie. Bardzo lekko wyciera się ściereczką z mikrofibry, nie trzeba wyciskać z siebie siódmych potów aby był efekt. Lakier dostał naprawdę fajnego połysku w ciągu 15-20 minut.

Jeśli ktoś ma wątpliwości to polecam ten produkt Grin

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
mam, używam...

... ale na czarnej perle Forda Mondeo (2004r) zostawił efekt mlecznej folii na lakierze - gdzieś czytałem, że faktycznie może czasami się takie coś wydarzyć...

Jest to SEALANT , coś innego niż wosk z dużą ilością carnauby...
...a teraz spokojniej... :-)
Odpowiedz
moze na cieplym lakierze gamic1, ktos robil ? bo ten wosk jest wlasnie przeznaczony do ciemnych lakierow...wiec mnie to dziwi, wczesniej tez o nim mowa byla nienajlepsza, tez mam, uzylem i jest naprawde dobrym srodkiem Smile1
Peugeot 306 cabriolet ---> Opel Astra TwinTop
Odpowiedz
Rafi87 napisał(a):moze na cieplym lakierze gamic1,

Całkiem możliwe, ja już potraktowałem 3 auta tym środkiem i nie mam objawów o których pisałeś gamic1, blachy aut na których działałem były chłodne.

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
lakier chlodny, nie marazony na promienie sloneczne, miejsce zaciemnione, moze nie potrzasnales przed uzyciem Tongue no nie wiem co jeszcze Tongue
Odpowiedz
lakier był chłodny- wcześniej go polerowaliśmy, miejsce: hala (brak słońca i temp ok 20 st.)
Gdzieś na którymś forum wyczytałem, że właśnie takie coś rzadko ale się pojawić może...

Chyba, że mój to jakaś podpierd..... bo kupiłem przez alledrogo... :/

Na moim i na służbowym - zero problemu.
...a teraz spokojniej... :-)
Odpowiedz
to nie wiem dlaczego, glinki tez pewnie wczesniej uzywaliscie, wiec to dla mnie dziwne :|
Odpowiedz
ja ostatnio zakupiłem takie coś
Poorboy's White Diamond
Poorboy's Natty's Paste Wax White
Meguiar's Ultimate Quick Detailer

auto moje było częściowo lakierowane i całe profesjonalnie polerowane w tamtym roku i wyglądało naprawdę dobrze, ale po zastosowaniu tego co wymieniłem to naprawdę szczęka opadła. Głównie w godzinach wieczornych gdzie jest znacznie łagodniejsze światło, efekt jest niesamowity. Wszystko zakupione w ciemno w sklepie Shiningcar. Napisałem jakie auto, kiedy malowane i kiedy i jak polerowane. Powiedziałem, że chcę aby auto możliwie jak najbardziej się świeciło. Zaproponowali taki zestaw, który kupiłem w ciemno. No i efekt jest git. Postaram się zrobić jakieś zdjęcie, które będzie oddawało osiągnięty efekt, ale obawiam się, że może być trudno
Odpowiedz
ten QC z megsa daje rade, sam stosuję, ale warto jednak sprawdzić też inne rozwiązania, bo megs według mnie również ma produkty które nie radzą sobie dobrze, a kosztują kupe siana. Warto mieć alternatywę Smile1
Ja szukam np jakiegoś QC który działał by antystatycznie.
Odpowiedz
Spróbujecie Sonaxa QD.
Odpowiedz
odpycha kurz ? Tongue
Odpowiedz
A tego to nie wiem, ale wiem, że był to chyba jeden z produktów roku na forum ka 2smile Wszyscy się nad tym i nad PNSem brandzlowali 2smile
Odpowiedz
może nie znali innych ? Tongue może to ludzie pokroju tych, co uważają, że pasta tempo jest fajna 2smile ?
Odpowiedz
Rafi, tak samo uważam jak Ty 2smile

Poprzednie bezdachowce:
Odpowiedz
Forum kosmetykaaut.pl to raczej nie ten typ, zeby tempo sie zachwycac Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club