Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astra f pomocy :)
Hej wszystkim mógłby mi ktoś napisać jak zdjąć boczki tył i przód w asterce mojej 97 rok męcze już sie dwa dni i za chiny niewiem jak je zdjąć dzięki za pomoc z góry jeśli ktoś z koszalina albo okolic to chętnie piwko postawie Smile
Odpowiedz
hejka .kurcze nie mam fotek a tego modelu tez juz niemamm.
na pewno trzeba wyciagnoc siedzisko tylnie,,w boczkach gdzie si etrzyma tez sa sruby.pare srubek jest jak złozysz oparcie tylne. pozatym aby odkrecici pare srubek trzeba złozyc daszek.przynajmniej ja tak robiłem .tez sporo zaczaskow jest
Odpowiedz
(11-09-2016, 08:26 PM)tomis napisał(a): hejka .kurcze nie mam fotek a tego modelu tez juz niemamm.
na pewno trzeba wyciagnoc siedzisko tylnie,,w boczkach gdzie si etrzyma tez sa sruby.pare srubek jest jak złozysz oparcie tylne. pozatym aby odkrecici pare srubek trzeba złozyc daszek.przynajmniej ja tak robiłem .tez sporo zaczaskow jest
hej no właśnie wszystkie śrubeczki podkręcałem tam pod klamkami wyjąłem kanape tamte śrubki też podkręcałem a tu dalej trzyma :/ wszystko co widoczne to podkręcałem. A tam z tym dachem jak mówiłeś to mógłbyś sobie przypomnieć byłbym wdzięczny tak ogólnie to musze je zdjąć bo szyby muszę wyregulować i sprawdzić dlaczego działają strasznie wolno jakby sie miały zatrzymać i ogólnie wszystkie szyby mi tak chodzą niestety :/ aktualnie asterka jest u blacharza na łataniu dziur ale jak wróci to popatrze tam jak coś dałbyś mi swój numer na priv albo facebooka to byśmy sie zgadali i mógłbyś mi tam wyjaśnić co i jak ? z góry dzięki pozdrawiam : )
Odpowiedz
boczki przod,w sumie łatwo sa do sciagniecia,odkrecasz sruby na dole,tam gdzie opierasz reke,oraz blisko wewnetrznej klamki,reszta sie trzyma na wmiare mocny zatrzaskach,najlepiej sciaga sie od dołu potem ku gurze.
zas boczki w tyle,sruby w raczce sa , ,jak złozysz opra,zez chyba z dwie, tez jest srubka koło zagłowka gdzie przypinasz zatrzask od pokrowca dachu., przy złozonym dachy w naroznikih jakzaczyna sie dacj sa tam chyna 2-3 wkrety je trzeba odkrecic.. takze jak otworzysz drzwi, to trzeba odczepic uszczelkez tyłu.przy koncu jest szeroki płat gomy,tam sa 3 bolce plastikowe,bolczyki małe (ze 3mm maja w srodku) trzeba wcisna do srodka, reszta juz trzyma sie na plastikowacych zatrzaskach ,najlepeij odpiniac od dołu potem ku gorze. tak z pamieci to trudno mi sobie przypmniec ,jak bym miał szczegółowe foto tyłu to inaczej by byłote aytko miałem 8 lat i nie narzekałem na nie .było super

troszke przy tym schodzi,zmieniałem u siebie głosniki tam ,smarowałem mechanizm szyby i wyciszałem matami,tak samo dzwi robiłem. jak masz spryt to sobie poradzisz. niestety fotek niemam szczegółowych ,nie znalazłem.
Odpowiedz
O które boczki chodzi?przód czy tył?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości