Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocio psi problem?
Taki problem każdy w jakimś mniejszym lub większym stopniu przechodzi. Mianowicie mówię o zwierzętach głównie psach oraz kotach które jak wiadomo lubią zaznaczać swój teren a samochody to już w szczególności. Znacie lub korzystacie z jakiś określonych środków bądź innych metod odstraszania lub oduczania zwierząt tej taktyki?
Odpowiedz
Jeszcze nie zauważyłem aby coś mi nalało na lakier 2smile
Chyba że na koła czasem, ale to schodzi na myjni Grin

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Chyba największy problem to ptaki i jedyny sposób to wiatrówka. Kota czy psa w aucie nie woże wiec nie widze problemu.
Odpowiedz
Najlepsza jest nazwa tematu, chwilę zajęło mi rozkminienie o co chodzi 2smile
Odpowiedz
a tak na poważnie to jest wiele takich środków bardziej lub mniej dostępne (mądruje się ponieważ pracuje w sklepie motoryzacyjnym Smile1

np:

LIQUI MOLY 1515 ok 30zł

bardzo skuteczny był preparat do odstraszania Kun (lecz nie pamiętam już jak się nazywał) - poważnie wiem że brzmi to śmiesznie ale żaden kot ani pies do twojego auta się nie zbliży Smile1
Odpowiedz
u mnie kuna minionej zimy nocowala w garazu kabli nie gryzla bo auto stalo nie odpalane i legowiska pod maska nie robila, ale zrobila sobie z lisci pod warsztatem przydalo by sie wiedziec co to za srodek Smile1
Odpowiedz
Kuny to faktycznie jest coraz częściej pojawiający się problem Confuse

Poprzednie bezdachowce:
Arrow Peugeot 205 CTI - ten przeciekał Arrow MB SLK R170 - w tym było zimą zimno Arrow MB SL R-230 - w tym byłem lanserem Arrow VW Golf IV - a tego nie wiem po co kupiłem Arrow Barchetta - męski lans w damskim aucie
Odpowiedz
Już wiem produkt na kuny nazywa się TUNAP 398 koszt 50 zł

Dostepny w dobrych sklepach motoryzacyjnym Takich jak mój Grin

https://www.facebook.com/motobudozorkow
Odpowiedz
co tam masz ciekawego ? jakaś strona www ?
Odpowiedz
To oficjalna strona na FB mojej firmy w facebooku wpisz Moto-Bud Ozorków polecam Grin

reklama dźwignią handlu Smile1
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o koty to słyszałem coś o kwasku lub soku cytrynowym.
Na kuny w komorze silnika podobno pomaga zawieszona kostka do WC.
Powyższych nie stosowałem bo najlepszy jest odpowiedni pies biegający po posesji (nawet kretów nie mamy - za to mamy tory przeszkód, okopy i wykopy Smile1)
Odpowiedz
Kocimiętka na koty jest najlepsza. Moje nie podchodzą do tego czym jest popsikane Smile1 aczkolwiek zapewne po pierwszym deszczu śladu by nie było po tym preparacie.
Odpowiedz
Przecież kocimiętka jest dodawana do zabawek dla kotów, one mają jebla na punkcie tego. To ja kto ma odstraszać? Grin

Poprzednie bezdachowce:
Odpowiedz
Ej ale jestem głupi pomyliłem GrinGrinGrin To o co mi chodziło to "repelex plus" firmy "Laboratorium DermaPharm" nie wiem czemu z kocimiętka mi się poj.... ale ten preparat co napisałem jest naprawdę spoko. W opisie podobno na psy też działa, sprawdziłem tylko na kotach i działa bardzo dobrze. Aczkolwiek wątpię żeby na dworze miało długie działanie.
Odpowiedz
Już widzę minę osoby jak całą działkę kocimiętką obsypie i zobaczy grupę kotów się w tym tarzającą 2smile

Poprzednie bezdachowce:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.

Polecane fora:
Cabrio-Club Barchetta Club